Home » Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten
Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten
Naïf heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Naïf
Serie
Hulp bij
Gevoelige hoofdhuid
Type dispenser
Tube
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
400 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten
De Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een milde en effectieve conditioner. Met deze set ontvang je niet één, maar twee flessen van 200 ml, waardoor je haar extra lang kan genieten van de verzorgende werking van dit product. Deze conditioner is speciaal ontwikkeld met natuurlijke ingrediënten die je haar voeden en verzorgen. Het bevat geen parabenen of andere schadelijke stoffen, waardoor het geschikt is voor alle haartypes, zelfs voor de meest gevoelige hoofdhuid. De formule is zacht en mild, maar toch krachtig genoeg om je haar te herstellen en te versterken. Met de Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset krijgt je haar de verzorging die het verdient. Het laat je lokken zijdezacht aanvoelen en zorgt voor een gezonde glans. Bovendien heeft de conditioner een heerlijke, natuurlijke geur die je zintuigen prikkelt. Verwen je haar met deze voordelige set en geniet van een gezonde, stralende coupe!
Veelgestelde vragen over Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten
Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten wordt verkocht in een mooie Tube van 400 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Gevoelige hoofdhuid.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten is dermatologisch getest: Ja.
Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- AFRICAN PRIDE OLIVE MIRACLE LEAVE-IN CONDITIONER CREME 15OZ
- Andrélon Classic Verrassend Volume Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Men Hair Body Shampoo 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Special Almond Shine Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Aussie Blonde 3 Minute Miracle Haarmasker Conditioner Voordeelverpakking 6 x 225 ml
- BioSilk Silk Therapy Conditioner 1006ml Conditioner voor ieder haartype
- Biosilk Silk Therapy 355 ml
- Conditioner Mielle Pomegranate Honey (355 ml)
- Dove Intensive Repair Condetioner 6X 200ml Voordeelverpakking
- Dove Nourishing Secrets Restoring 6 x 200 ml Conditioner
- Garnier Fructis Hair Food Watermelon Revitaliserend 3-in-1 Haarmasker Futloos Haar 400ml
- Gliss Total Repair 19 Conditioner Haarverzorging Voordeelverpakking 6 x 200 ml
- Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
- Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Condtioner 200ml
- Guhl Conditioner Heerlijke Verzorging 200 ml
- Guhl Rijke Voeding Spray 180 ml
- Jean Paul myne Ocrys Sublime Mist Leave in 150ml
- KEVIN.MURPHY Body.Mass Leave In Conditioner 100 ml
- L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Herstellende Conditioner Voordeelverpakking Lang, Beschadigd Haar 6 x 200ml
- L’Oréal Professionnel Absolut Repair Conditioner Herstelt beschadigd haar Serie Expert 500 ml
- Moroccanoil Moisture Repair Conditioner 500 ml
- Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml
- Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml Conditioner voor ieder haartype
- Plantur 39 Conditioner Haar 150 ml
- Redken Extreme Conditioner Herstelt beschadigd haar en voorkomt haarbreuk 500 ml
- Redken Frizz Dismiss Conditioner 1000 ml
- Sebastian Penetraitt Conditioner-250 ml Conditioner voor ieder haartype
- Shampoo Mielle Rosemary Mint Scalp Hair Strength (355 ml) (355 ml)
- TIGI Bed Head Resurrection Cond.-750 ml
- Wella Fusion Condtioner 200ml
