Home » OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml
OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml
Olaplex heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Olaplex
Serie
OLAPLEX Bond Maintenance
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Flacon
Dermatologisch getest
Nee
Inhoud
250 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml
De OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml is een revolutionair haarverzorgingsproduct dat speciaal is ontwikkeld om beschadigd haar te herstellen en te versterken. Met behulp van geavanceerde technologieën en hoogwaardige ingrediënten, biedt deze shampoo een diepgaande voeding en hydratatie voor het haar. Deze shampoo is geschikt voor alle haartypes en is vooral effectief voor haar dat beschadigd is door chemische behandelingen, zoals kleuring of permanenten. Het werkt door de haarstructuur te herstellen en de verbindingen in het haar te versterken, waardoor het haar gezonder, sterker en glanzender wordt. Daarnaast bevat de OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml ook een beschermende formule die het haar beschermt tegen verdere schade en breuk. Het reinigt het haar zachtjes, verwijdert onzuiverheden en verzorgt de hoofdhuid, waardoor het haar fris en gezond aanvoelt. Met deze shampoo geniet je niet alleen van een luxueuze haarverzorgingservaring, maar ook van de voordelen van professionele salonkwaliteit bij jou thuis. Geef je haar de liefde en verzorging die het verdient met de OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml.
Veelgestelde vragen over OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml
OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml wordt verkocht in een mooie Flacon van 250 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml is dermatologisch getest: Nee.
OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen OLAPLEX No.4 Bond Maintainance Shampoo 250 ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- 6x Gliss Conditioner Color Protect Shine 200 ml
- Andrélon Levendige Kleur Conditioner Voor gekleurd haar Verrijkt met macadamia olie en fibre actives 6 x 250 ml
- Andrélon Oil Care Shampoo 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- CHI Argan Oil Conditioner-750 ml met pomp Conditioner voor ieder haartype
- Conditioner John Frieda Ease 250 ml
- Conditioner L’Oreal Professionnel Paris Metal Detox Ontgiftende (500 ml)
- Conditioner Mielle Leave In Munt Rozemarijn (355 ml)
- Curlsmith Multi-Tasking Conditioner 3 in 1 conditioner leave in masker CG methode
- Curly secret Crèmespoeling bye bye knots conditioner Krullen CG methode krullend haar
- Dove Nourishing Secrets Restoring 6 x 200 ml Conditioner
- Eleven Australia Repair My Hair Conditioner 200 ml
- Fanola No-Yellow Incredible Foam Conditioner 250 ml
- Garnier Fructis Hydra Krullen Styling Mousse 200 ml Extra strong
- Garnier Loving Blends Honing Goud Herstellende No Rinse Conditioner Beschadigd, Breekbaar Haar 200 ml
- Herstellende Conditioner John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery 250 ml
- KayPro Keratin conditioner 200ml Conditioner voor beschadigd haar Keratine Conditioner Leave In Conditioner
- Kérastase Résistance Bain Force Architecte Shampoo voor beschadigd haar 250ml
- L’Oréal Paris Color Vive Conditioner Gekleurd haar 200ml
- Matrix Food For Soft Conditioner Voor alle soorten droog haar 300ml
- Morfose Argan Two Phase Conditioner
- Nature Box Argan Conditioner Haarverzorging Voordeelverpakking 6 x 385 ml
- Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml
- OASE Hair Thickening Conditioner Vegan conditioner tegen Haaruitval Ook effectief tegen Roos en andere
- Organix Thick Full Biotin+Collagen Conditioner
- RITUALS The Ritual of Mehr Conditioner 250 ml
- Redken All Soft Conditioner 1000 ml
- Schwarzkopf Anti-Klit Conditioner 6x 250ml
- Shea Moisture Jamaican Black Castor Oil Leave-In conditioner 454 g
- TIGI Bed Head Resurrection Cond.-750 ml
- Wella Invigo Nutri Enrich Conditioner-1000 ml Conditioner voor ieder haartype
