Home » Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml
Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml
Novex heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Novex
Serie
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Pot
Dermatologisch getest
Inhoud
1000 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml
Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner is dé oplossing voor prachtige, gezonde krullen. Deze speciale formule bevat geen sulfaten, zout of parabenen, waardoor het mild is voor het haar en de hoofdhuid. Met de toevoeging van voedzame Arganolie, Kokosolie, Lijnzaadolie, Zonnebloemolie en Avocado-olie wordt het haar diep gehydrateerd en krijgen je krullen een sprankelende glans. Deze leave-in conditioner doet meer dan alleen hydrateren. Het verzacht het haar, geeft vorm aan je krullen en zorgt ervoor dat ze de hele dag perfect blijven zitten. Maar dat is nog niet alles! Deze conditioner biedt ook bescherming tegen de zon en beschermt je haar tegen de schadelijke effecten van UV-stralen. Zo kan je zorgeloos genieten van de zon en blijven je krullen gezond en stralend. Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner is geschikt voor alle soorten krullend haar. Of je nu grove krullen hebt, fijne krulletjes of natuurlijk golvend haar, dit product is er voor jou. Verwen je krullen met deze luxueuze conditioner en geef ze de verzorging die ze verdienen. Je zult versteld staan van het resultaat: super zachte krullen die stralen als een echte filmster. Bestel nu en beleef het zelf!
Veelgestelde vragen over Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml
Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml wordt verkocht in een mooie Pot van 1000 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml is dermatologisch getest: .
Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- Andrélon Classic Iedere Dag Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Classic Levendige Kleur Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Classic Verrassend Volume Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Conditioner -Iedere Dag Verrijkt met voedingsrijke zonnebloemolie 6 x 250 ml
- Andrélon Men Hair Body Shampoo 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- CHI Infra Treatment 350ml Conditioner
- CHI Keratin Conditioner -946 ml Conditioner voor ieder haartype
- Dove Hair Therapy Color Care Conditioner 6 x 200 ml Voordeelverpakking
- Fanola No-Yellow Incredible Foam Conditioner 250 ml
- Fanola Nourishing Restructuring Conditioner Conditioner For Dry And Brittle Hair 1000Ml
- Fudge Clean Blonde zilvershampoo met pomp 1000 ml
- Gliss Kur Oil Nutritive Anti-klit Spray 6x 200 ml Voordeelverpakking
- John Frieda Luxurious Volume 7 Day Conditioner 250 ml
- KIS Kappers KeraShield 1000 ml Leave In Conditioner
- Keune Style Heat Protect Hot Iron Spray 200 ml
- Kis No Yellow Duo Set Shampoo 250 ml + Conditioner 250 ml
- Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste Conditioner voor onhandelbaar haar 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Bond Repair Pre Shampoo Voor beschadigd haar 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Color Vive 8 Seconden Wonder Water Gekleurd Haar 200ml
- L’anza Color-Preserving Conditioner 250 ml
- Moroccanoil Color Complete Protect Prevent Spray Haarspray 160 ml
- Moroccanoil Curl Enhancing Conditioner 250 ml
- Moroccanoil Extra Volume Conditioner 70 ml
- Moroccanoil Smoothing Conditioner 250 ml
- NIVEA Diamond Gloss Care Conditioner 6 x 200 ml Voordeelverpakking
- Rain Dance Color Conditioner
- Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000 ml
- Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner Maakt beschadigd haar weer veerkrachtig 300 ml
- Redken Extreme Conditioner Herstelt beschadigd haar en voorkomt haarbreuk 500 ml
- Syoss Oleo Intens Conditioner Haarverzorging Voordeelverpakking 6 x 440 ml