Home » Conditioner John Frieda Ease 250 ml
Conditioner John Frieda Ease 250 ml
John Frieda heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over Conditioner John Frieda Ease 250 ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo Conditioner John Frieda Ease 250 ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
John Frieda
Serie
John Frieda Frizz Ease
Hulp bij
Gevoelige hoofdhuid
Type dispenser
Tube
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
250 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van Conditioner John Frieda Ease 250 ml
Wil je je haar een extra dosis zachtheid en glans geven? Dan is de Conditioner John Frieda Ease 250 ml de perfecte keuze voor jou! Deze conditioner is speciaal ontwikkeld om pluizig en weerbarstig haar te temmen en het een prachtige gladheid en beheersbaarheid te geven. Deze conditioner bevat een exclusieve formule verrijkt met Braziliaanse keratine die diep in het haar doordringt en het van binnenuit versterkt. Hierdoor wordt je haar gladgestreken en gemakkelijk doorkambaar, zonder dat het zwaar aanvoelt. Daarnaast beschermt de conditioner je haar tegen hitte van stylingtools, waardoor het minder snel beschadigd raakt en er gezonder uitziet. Naast het verzorgen en temmen van je haar, zorgt de Conditioner John Frieda Ease ook voor een heerlijke geurbeleving. De frisse en exotische geur van deze conditioner geeft je het gevoel alsof je op een tropisch strand bent. Je haar zal niet alleen fantastisch aanvoelen, maar ook heerlijk ruiken! Kies voor de Conditioner John Frieda Ease 250 ml en geef je haar de liefde en verzorging die het verdient. Geniet van prachtig glad haar dat straalt van gezondheid en schoonheid. Bestel nu en ontdek zelf de voordelen van deze geweldige conditioner!
Veelgestelde vragen over Conditioner John Frieda Ease 250 ml
Conditioner John Frieda Ease 250 ml wordt verkocht in een mooie Tube van 250 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
Conditioner John Frieda Ease 250 ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Gevoelige hoofdhuid.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. Conditioner John Frieda Ease 250 ml is dermatologisch getest: Ja.
Conditioner John Frieda Ease 250 ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen Conditioner John Frieda Ease 250 ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- Andrélon Care Repair Conditioner voor droog en beschadigd haar met proteïne en amandelolie 6 x 250 ml
- Andrélon Keratine Repair Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- As i Am Naturally Leave-in Conditioner 237 ml
- Australian Bodycare Hair Care Tea Tree Olie Conditioner 500ml Voedende conditioner tegen droog en beschadigd haar
- Blue Magic Original Coconut Oil Hair Conditioner (12oz/340g)
- Boucleme Curl Conditioner 300ml
- Conditioner L’Oreal Professionnel Paris Metal Detox Ontgiftende (500 ml)
- Conditioner Mielle Pomegrante Honey Leave-In (355 ml)
- Conditioner Shampure Aveda (250 ml) (250 ml)
- Curl Jelly Care De-Frizz Conditioner 250ml
- Garnier Loving Blends Conditioner Magnetic Charcoal 250 ml
- Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml
- Giovanni Smooth as Silk Conditioner 250 ml
- Giovanni Tea Tree Triple Treat Invigorating Conditioner 250 ml
- Guhl Conditioner Kleurbehoud Verzorging 200 ml
- Jean Paul myne Ocrys Sublime Mist Leave in 150ml
- KEVIN.MURPHY Body.Mass Leave In Conditioner 100 ml
- KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
- KEVIN.MURPHY Smooth.Again Rinse Conditioner 250 ml
- Kérastase Résistance Fondant Extentioniste Versterkende conditioner voor sterker en langer haar 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Total Repair 5 Conditioner Voordeelverpakking 6 x 200ml
- L’Oréal Professionnel Metal Detox Intens beschermende crème Voor beschadigd golvend tot pluizig haar Serie Expert 100ml
- Lanza Healing Volume Thickening Conditioner 250ml
- L’Oréal Professionnel Silver Conditioner Voor zijdezacht en haar Serie Expert 200 ml
- Moroccanoil All In One Leave-in Conditioner 160 ml
- Pantene Pro-V Conditioner Glad Zijdezacht 200 ml
- Redken Extreme Conditioner Herstelt beschadigd haar en voorkomt haarbreuk 300 ml
- Redken Frizz Dismiss Conditioner 300 ml
- Shea Moisture Coconut Hibiscus Conditioner Curl Shine 384 ml
- Uniq One All In One Hair Treatment Coconut
