Home » Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml
Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml
Giovanni heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Giovanni
Serie
Hulp bij
Anti-haaruitval
Type dispenser
Flacon
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
1000 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml
De Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Conditioner is een absolute must-have voor iedereen die zijn haar wil hydrateren, kalmeren en verzorgen. Deze conditioner is perfect voor vermoeid, overbewerkt en geverfd haar, omdat het de vitaliteit herstelt en de schade minimaliseert. Met zijn unieke formule behoudt deze conditioner ook je haarkleur en zorgt het voor een prachtige glans. Deze conditioner is speciaal ontworpen voor normaal tot droog haar en biedt de perfecte balans tussen hydratatie en kalmerende eigenschappen. Het voedt je haar intensief, waardoor het zijdezacht en glad aanvoelt. Bovendien helpt deze conditioner om gespleten haarpunten te voorkomen en maakt het je haar makkelijker doorkambaar. Met een inhoud van maar liefst 1000 ml, gaat deze conditioner lang mee en biedt het langdurige voordelen voor je haar. Geniet van de luxueuze geur en de verfrissende textuur terwijl je haar wordt gevoed en verzorgd. Voeg de Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Conditioner toe aan je dagelijkse haarverzorgingsroutine en geniet van gezond, stralend en gehydrateerd haar.
Veelgestelde vragen over Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml
Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml wordt verkocht in een mooie Flacon van 1000 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Anti-haaruitval.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml is dermatologisch getest: Ja.
Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- Andrélon Men Hair Body Shampoo 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Oil Care Shampoo 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Special Levendig Lang Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Aveda Damage Remedy Restructuring Conditioner 200ml
- Biosilk Silk Therapy 17 Miracle Leave-In-Conditioner
- CHI Argan Oil Conditioner-750 ml met pomp Conditioner voor ieder haartype
- CHI Argan Oil Shampoo-739 ml met pomp Normale shampoo vrouwen Voor Alle haartypes 739 ml Normale shampoo vrouwen Voor
- Garnier Loving Blends Honing Goud Herstellende Conditioner Beschadigd, Breekbaar Haar 250ml
- Giovanni Direct Leave-In Weightless Moisture Conditioner 250 ml
- Giovanni Root 66 Max Volume Conditioner 250 ml
- Giovanni Smooth as Silk Conditioner 1000 ml
- Giovanni Tea Tree Triple Treat Invigorating Conditioner 250 ml
- Goldwell DS Color Revive Conditioner Cool Red 200 ml
- Goldwell Dualsenses Curls Waves Conditioner 200 ml Haarcrème
- Guhl Conditioner Hyaluron Verzorging 200 ml
- KEVIN.MURPHY Angel Rinse Conditioner 40 ml
- KIS KeraGlide Detangler 300 ml Conditioner
- Kleurbeschermende Conditioner Biolage Colorlast Matrix
- L’Oréal Paris Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo Voordeelverpakking Gekleurd Haar 6 x 250ml
- L’Oréal Paris Elvive Extraordinairy Oil Krulverzorgende Conditioner Voordeelverpakking 6 x 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Full Fiber Conditioner Voordeelverpakking 6 x 200ml
- L’Oréal Professionnel Absolut Repair Conditioner Herstelt beschadigd haar Serie Expert 200 ml
- Mixed Chicks Leave-In Conditioner 300ml
- Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml
- Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml Conditioner voor ieder haartype
- Palmers Coconut Oil Condit Pot
- Redken Frizz Dismiss Conditioner 300 ml
- Shea Moisture Coconut Hibiscus Conditioner Curl Shine 384 ml
- Soaptimist Premium Shampoo Bar Care Repair Voor bescherming, glans en herstel Salon Quality Voor alle haartypes
- Sunsilk Conditioner Thick Long Met Biotin en Castor Olie 2 x 350ml