Home » Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml
Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml
Novex heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Novex
Serie
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Flacon
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
500 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml
Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner is dé oplossing voor krullend haar dat snel droog wordt. Met zijn unieke formule verrijkt met Baobab olie, biedt deze conditioner intense hydratatie en voedingsstoffen om je krullen te laten stralen. Baobabzaadolie staat bekend om zijn hoge hydraterende werking en verbeterende eigenschappen, waardoor je haar zacht, glanzend en gehydrateerd blijft. Deze leave-in conditioner is speciaal ontwikkeld voor krullend haar en kan gebruikt worden op zowel nat als droog haar. De lichte formule zorgt ervoor dat je krullen niet verzwaard worden, terwijl het toch diepgaande voeding biedt. Breng eenvoudig een kleine hoeveelheid aan op je haar en geniet van de heerlijke geur en langdurige hydratatie die de hele dag meegaat. Met Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner zul je merken dat je krullen levendiger, veerkrachtiger en beter handelbaar zijn. Dit product is een absolute must-have voor iedereen met krullend haar dat behoefte heeft aan extra voeding en hydratatie. Ontdek zelf de magie van Baobab olie en geef je krullen de verzorging die ze verdienen met Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner!
Veelgestelde vragen over Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml
Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml wordt verkocht in een mooie Flacon van 500 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml is dermatologisch getest: Ja.
Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen Novex My Curls Mystic Black Leave-in Conditioner 500ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- 6x Gliss Conditioner Color Protect Shine 200 ml
- Andrélon Special Almond Shine Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- As I Am Dry Itchy Olive Tea Tree Oil Conditioner
- Aveda Nutriplenish Leave-In Conditioner 200 ml Haarcrème
- Biosilk Silk Therapy 17 Miracle Leave-In-Conditioner
- Brazilian keratin smooth conditioner
- Four Reasons Original Ultra Moisture Conditioner 500 ml
- Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet Conditioner 250 ml
- Garnier Loving Blends Honing Goud Herstellende No Rinse Conditioner Voordeelverpakking Beschadigd, Breekbaar Haar 6 x
- Giovanni Cosmetics Direct Leave-In Weightless Moisture Conditioner 1000 ml
- Guhl Conditioner Gevoelige Hoofdhuid 200 ml
- Guhl Conditioner Heerlijke Verzorging 200 ml
- John Frieda PROfiller+ Thickening Conditioner 250 ml
- KEVIN.MURPHY Leave.In Repair Treatment Conditioner 200ml
- Kérastase Résistance Bain Force Architecte Shampoo voor beschadigd haar 250ml
- L’Oréal Paris Elvive Color Vive 8 Seconden Wonder Water Gekleurd Haar 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Rapid Reviver Crèmespoeling 180 ml
- L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths 8 Seconden Wonder Water Lang, Beschadigd Haar 200ml
- MOHI Conditioner 300ml Voedt en Herstelt Beschadigd Haar Met Arganolie en Keratine Parabenenvrij Sulfaatvrij
- Marcel’s Green Soap Conditioner Bar Argan Oudh 60 gr
- Matrix Food For Soft Conditioner Voor alle soorten droog haar 300ml
- Matrix Unbreak My Blonde Conditioner Voedt en versterkt kwetsbaar, ontkleurd haar 300 ml
- Morfose Professional Reach Milk Therapy Creams Mousse Conditioner 200Ml Milk Conditioner
- Pantene Pro-V Glad Zijdezacht Haarmasker Voor Beschadigd Haar Voordeelverpakking 6×300 ml
- Plantur 39 Conditioner Haar 150 ml
- Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000 ml
- Shampoo Mielle Rosemary Mint Scalp Hair Strength (355 ml) (355 ml)
- Soaptimist Premium Shampoo Bar Care Repair Voor bescherming, glans en herstel Salon Quality Voor alle haartypes
- Soaptimist Premium Shampoo Bar Volume Strength Voor volume en veerkracht Salon Quality Voor alle haartypes
- Soaptimist Shampoo Bar Sea Breeze Voor hydratatie, volume en versterking Geen parabenen, siliconen of sulfaten Voor