Home » KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml
KEVIN.MURPHY heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
KEVIN.MURPHY
Serie
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Flacon
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
250 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml
Heb jij droog haar dat extra hydratatie nodig heeft? Dan is de HYDRATE-ME.RINSE dé perfecte conditioner voor jou. Deze verzorgende en hydraterende conditioner is speciaal ontwikkeld voor normaal tot droog haar. Met zijn rijke formule zorgt de HYDRATE-ME.RINSE ervoor dat je haar intensief gehydrateerd wordt en er weer stralend uitziet. Wat deze conditioner zo bijzonder maakt, zijn de krachtige antioxidanten die je haar een prachtige gezonde glans geven en tegelijkertijd beschermen tegen verdere uitdroging. Daarnaast bevat de HYDRATE-ME.RINSE sleutelbloem, een natuurlijk ingrediënt dat vocht in het haar aantrekt en ervoor zorgt dat je haar diep gehydrateerd wordt. Zo voelt je haar zijdezacht aan en oogt het gezonder dan ooit tevoren. Met een inhoud van 250 ml is de HYDRATE-ME.RINSE een must-have voor iedereen die droog haar heeft en behoefte heeft aan intensieve hydratatie. Geef je haar de verzorging die het verdient en geniet van een stralende, gezonde coupe met de HYDRATE-ME.RINSE conditioner.
Veelgestelde vragen over KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml wordt verkocht in een mooie Flacon van 250 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml is dermatologisch getest: Ja.
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 250ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- 6x Gliss Aqua Revive Conditioner 200 ml
- Andrélon Classic Levendige Kleur Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Classic Verrassend Volume Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Levendig Lang Conditioner Voedt en versterkt lang haar Verrijkt met sakura en camellia olie 6 x 250 ml
- Andrélon Special Zilver Care Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- CANTU- MEN- LEAVE IN CONDITIONER 13OZ
- CHI Argan Oil Shampoo-739 ml met pomp Normale shampoo vrouwen Voor Alle haartypes 739 ml Normale shampoo vrouwen Voor
- Conditioner Mielle Babassu Mint Deep (227 g)
- Eleven Australia I Want Body Volume Conditioner
- Four Reasons Original Ultra Moisture Conditioner 500 ml
- Fudge Clean Blonde zilvershampoo met pomp 1000 ml
- Garnier Fructis Hair Food Banana Voedende Conditioner Droog Haar 350ml
- Garnier Loving Blends Milde Haver Verzachtende Conditioner Voordeelverpakking Normaal Haar, Gevoelige Hoofdhuid 6 x
- Giovanni Root 66 Max Volume Conditioner 250 ml
- Giovanni Smooth as Silk Conditioner 1000 ml
- Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner 1000ml Conditioner voor ieder haartype
- Goldwell Dualsenses Just Smooth (Taming Conditioner) 200 ml 1000ml
- KEVIN.MURPHY Leave.In Repair Treatment Conditioner 200ml
- Kleurbeschermende Conditioner Biolage Colorlast Matrix
- Kérastase Densifique Bain Densité Shampoo voor voller en dikker haar 250ml
- Kérastase Résistance Bain Force Architecte Shampoo voor beschadigd haar 250ml
- L’Oréal Paris Elvive Bond Repair Sulfaatvrije Shampoo Voor beschadigd haar 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Dreamlengths Haarconditioner Rapid Reviver 6 x 180 ml
- L’Oréal Paris Color Vive Conditioner Gekleurd haar 200ml
- Maria Nila Structure Repair Conditioner 300 ml
- Palmers Coconut Oil Condit Pot
- RITUALS Homme 2-in-1 Baardshampoo Conditioner 250 ml
- Redken All Soft Conditioner 1000 ml
- Vichy Dercos Technique Energie Conditioner tegen haaruitval door haarbreuk 200ml
- Wella Invigo Nutri Enrich Conditioner-1000 ml Conditioner voor ieder haartype
