Home » Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml
Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml
Neutral heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Neutral
Serie
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Flacon
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
1500 ml
Aantal dispensers
2 stuk(s)
Omschrijving van Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml
De Neutral Parfumvrij Voordeelverpakking bevat 6 flessen van 250 ml van deze geweldige conditioner. Deze conditioner is perfect voor mensen met een gevoelige huid en allergieën, omdat het volledig geurloos is. Het maakt je haar zijdezacht en gemakkelijk doorkambaar, terwijl het tegelijkertijd het risico op huidirritatie vermindert. Deze conditioner is speciaal ontwikkeld met de behoeften van mensen met een gevoelige huid in gedachten. Het is dermatologisch getest en vrij van parfum, kleurstoffen en andere irriterende stoffen. Hierdoor is het geschikt voor dagelijks gebruik en zorgt het voor een milde verzorging van je haar en hoofdhuid. Met de Neutral Parfumvrij Voordeelverpakking hoef je je geen zorgen te maken over het tekort aan conditioner. Je krijgt maar liefst 6 flessen van 250 ml, wat genoeg is om je haar langdurig te verzorgen. Geniet van zijdezacht haar zonder de zorgen van huidirritatie met deze geweldige conditioner van Neutral.
Veelgestelde vragen over Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml
Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml wordt verkocht in een mooie Flacon van 1500 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 2 stuk(s) per doos.
Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml is dermatologisch getest: Ja.
Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen Neutral Conditioner Parfumvrij Voordeelverpakking 6 x 250 ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- Andrélon Classic Glans Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Classic Glans Zomer Tarwe Conditioner 6 x 250 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Kokos Boost Conditioner Verrijkt met kokosolie en bamboe-extract 6 x 250 ml
- Aussie Miracle Moist Conditioner Hydrateert + herstelt droog en beschadigd en breekbaar haar Voordeelverpakking 6 x 200
- Balmain Haircare Detangling Spray 150 ml
- Conditioner Leave In Creme Of Nature Arganolie (250 ml)
- Conditioner Shampure Aveda (250 ml) (250 ml)
- Dove Nourishing Secrets Restoring 6 x 200 ml Conditioner
- Four Reasons Original Volume Conditioner 300 ml
- Garnier Fructis Hair Food Banana 3-in-1 Voedend Haarmasker Droog Haar 400ml
- Garnier Loving Blends Conditioner Mytische Olijf Gevoelig tot Zeer Droog Haar 6 x 250 ml Voordeelverpakking
- Giovanni 50/50 Balanced Hydrating-Calming Balanced Conditioner 1000 ml
- Giovanni Cosmetics 50:50 Balanced Hydrating-Calming Conditioner 250 ml
- Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Condtioner 200ml
- KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
- KEVIN.MURPHY Leave.In Repair Treatment Conditioner 200ml
- KEVIN.MURPHY Smooth.Again Rinse Conditioner 250 ml
- L’Oréal Paris Elvive Color Vive 8 Seconden Wonder Water Gekleurd Haar 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Herstellende Conditioner Voordeelverpakking Lang, Beschadigd Haar 6 x 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Dreamlengths Haarconditioner Rapid Reviver 6 x 180 ml
- L’Oréal Professionnel Serie Expert Solar Sublime Conditioning Spray- 125 ml
- LOOFY’S Conditioner voordeelverpakking Conditioner Bar Conditioners Conditioner krullen Plasticvrij Vegan Loofys
- Lanza Healing Volume Thickening Conditioner 250ml
- Lanza Neem Plant Silk Haarserum 100 ml
- Morfose Collagen Two Phase Conditioner
- Shea Moisture Jamaican Black Castor Oil Conditioner Strenghten Restore 384 ml
- TIGI Bed Head Resurrection Cond.-750 ml
- Vichy Dercos Technique Energie Conditioner tegen haaruitval door haarbreuk 200ml
- Yari Fruity Curls Softening Conditioner 355ml
- milk_shake moisture plus conditioner 250 ml Conditioner voor ieder haartype