Home » KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
KEVIN.MURPHY heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
KEVIN.MURPHY
Serie
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Flacon
Dermatologisch getest
Ja
Inhoud
1000 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
De KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml is de perfecte verzorging voor droog haar. Met zijn rijke formule zorgt deze conditioner ervoor dat het haar geen vocht meer verliest. Dankzij de antioxidanten krijgt het haar een gezonde glans en wordt het beschermd tegen verdere uitdroging. Deze conditioner bevat ook extracten van sleutelbloem, die diep hydrateren en voeden. Na gebruik zal je merken dat je haarkleur behouden blijft en je haar er gezond en stralend uitziet. Bovendien is dit product vrij van parabenen en sulfaten, waardoor het mild is voor zowel je haar als je hoofdhuid. Met de KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner geef je je haar de optimale hydratatie die het nodig heeft. Geniet van zijdezacht en gezond haar, elke dag weer.
Veelgestelde vragen over KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml wordt verkocht in een mooie Flacon van 1000 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml is dermatologisch getest: Ja.
KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- Andrélon Kleurconditioner Brunette Care voor stralend en verzorgd haar 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Andrélon Special Almond Shine Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Aussie Voordeelpakket Miracle Moist Shampoo XL 2 Conditioners
- Aveda Damage Remedy Restructuring Conditioner 200ml
- Biosilk Silk Therapy Conditioner 355 ml
- CANTU- MEN- LEAVE IN CONDITIONER 13OZ
- Conditioner Detox Repair John Frieda (250 ml)
- Conditioner L’Oreal Professionnel Paris Metal Detox Ontgiftende (500 ml)
- Fanola No Yellow Conditioner Two-Phase Hair Conditioner Spray 150Ml
- Fanola Nourishing Restructuring Conditioner Conditioner For Dry And Brittle Hair 1000Ml
- Four Reasons Original Volume Conditioner 300 ml
- Garnier Fructis Hair Food Watermelon Revitaliserende Conditioner Futloos Haar 350ml
- Garnier Fructis Style Hydra Curls modellerende haarmousse 6 x 200ml
- Giovanni Cosmetics 50:50 Balanced Hydrating-Calming Conditioner 250 ml
- Gliss Kur Anti-Klit spray Oil Nutritive Voordeelverpakking 3 x 200 ML
- KEVIN.MURPHY Body.Mass Leave In Conditioner 100 ml
- KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 40 ml
- KEVIN.MURPHY Leave.In Repair Treatment Conditioner 200ml
- Kérastase Nutritive Lait Vital Voedende conditioner 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Extraordinairy Oil Conditioner Voordeelverpakking 6 x 200ml
- L’Oréal Professionnel Silver Conditioner Voor zijdezacht en haar Serie Expert 200 ml
- L’Oréal Professionnel Vitamino Color Conditioner Kleurbeschermende conditioner Serie Expert 200 ml
- Marcel’s Green Soap Conditioner Bar Argan Oudh 60 gr
- Matrix Unbreak My Blonde Conditioner Voedt en versterkt kwetsbaar, ontkleurd haar 300 ml
- Moroccanoil Extra Volume Conditioner 70 ml
- Ogx Renewing Moroccan Argan Oil Conditioner Conditioner voor ieder haartype
- Redken Frizz Dismiss Conditioner 1000 ml
- Schwarzkopf Shampoo Zijde-Doorkammer 5x 400ml
- Syoss Keratin Conditioner Haarverzorging Voordeelverpakking 6 x 440 ml
- Syoss Oleo Intens Conditioner Haarverzorging Voordeelverpakking 6 x 440 ml