Home » milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype
milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype
Milk_shake heeft weer een fantastische shampoo op de markt gebracht. Laat je hier verder informeren over milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype en bepaal of dit de shampoo is die jij wilt voor jouw prachtige haar. Hier ontdek je alles wat je moet weten om te ondervinden wat voor shampoo milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype is. Bekijk de specificaties hieronder en koop het eenvoudig aan via de button.
Merk
Milk_shake
Serie
Hulp bij
Droog haar
Type dispenser
Spray
Dermatologisch getest
Nee
Inhoud
50 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Omschrijving van milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype
De milk_shake leave-in conditioner van 350 ml is de perfecte conditioner voor elk haartype. Of je haar nu onbehandeld is of licht droog, deze conditioner zorgt voor een gemakkelijke doorkambaarheid en herstelt beschadigd haar. Deze spray conditioner biedt niet alleen bescherming voor de haarschacht, maar verbetert ook de vochtbalans van het haar. Dankzij de toevoeging van melkproteïnen wordt de haarschacht versterkt, terwijl fruitextracten en honing het haar revitaliseren en een prachtige glans geven. Daarnaast maakt deze conditioner je haar ook makkelijk handelbaar. Wat deze leave-in conditioner extra bijzonder maakt, is het exclusieve ingrediënt Integrity 41®. Dit ingrediënt beschermt je haar tegen schadelijke UV-stralen en zorgt ervoor dat je haarkleur langer behouden blijft. Met de milk_shake leave-in conditioner geef je je haar de verzorging die het verdient en geniet je van gezond, glanzend en handelbaar haar.
Veelgestelde vragen over milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype
milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype wordt verkocht in een mooie Spray van 50 ml. Daarnaast komen ze in een kwantiteit van 1 stuk(s) per doos.
milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype is uitermate geschikt op het moment dat jij het volgende haar hebt: Droog haar.
Dermatologisch getest betekent dat de fabrikant het product heeft laten testen op vrijwilligers. milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype is dermatologisch getest: Nee.
milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype is te kopen via deze retailer. Klik op de link om de prijs te bekijken.
Wij verkopen milk_shake leave in conditioner 350 ml Conditioner voor ieder haartype niet zelf, maar hebben onderzocht welke webshop de beste prijs aanbiedt. Deze vind je hier.
Bekijk ook andere shampoos
- American Crew Daily Conditioner
- Andrélon Hydratatie Volume Conditioner voor droog en futloos haar verrijkt met abrikoos en arganolie 6 x 250 ml
- Andrélon Oil&Care Conditioner Voor droog, pluizig en onhandelbaar haar Verrijkt met arganolie en marula-olie 6 x 250 ml
- Andrélon Special Oil Care Conditioner 6 x 300 ml Voordeelverpakking
- Aunt Jackie’s Grapeseed Rescued Recovery Conditioner 426 gr
- Aussie Blonde 3 Minute Miracle Haarmasker Conditioner Voordeelverpakking 6 x 225 ml
- Australian Bodycare Hair Care Tea Tree Olie Conditioner 500ml Voedende conditioner tegen droog en beschadigd haar
- Biosilk Silk Therapy 355 ml
- GarnGarnier Loving Blends Voedende Amandelmelk Hydraterende Conditioner Voordeelverpakking Lichtdroog Haar 6 x 250ml
- Garnier Fructis Hair Food Watermelon Revitaliserend 3-in-1 Haarmasker Futloos Haar 400ml
- Gliss Kur Anti-klit Spray Oil Nutritive
- Guhl Conditioner Fris Luchtig 200 ml
- Jean Paul myne Ocrys Sublime Mist Leave in 150ml
- KEVIN.MURPHY Angel Rinse Conditioner 250 ml
- KEVIN.MURPHY Hydrate.Me Rinse Conditioner 1000ml
- KEVIN.MURPHY Leave.In Repair Treatment Conditioner 200ml
- KEVIN.MURPHY Plumping.Rinse Conditioner 40ml
- KEVIN.MURPHY Un.Tangled Treatment -Conditioner 150 ml
- KayPro Keratin conditioner 200ml Conditioner voor beschadigd haar Keratine Conditioner Leave In Conditioner
- L’Oréal Paris Elvive Anti Haarbreuk Conditioner Voordeelverpakking 6 x 200ml
- L’Oréal Paris Elvive Color Vive Purple Shampoo Blond Haar 200ml
- Moroccanoil Hydrating Conditioner 500 ml
- Nature Box Avocado Repair Conditioner Bar 6x 80gr Grootverpakking
- Nature Box Olive Anti-Klit Spray 6x 200 ml Voordeelverpakking
- Naïf Herstellende Conditioner Voordeelset 2x200ml met Natuurlijke Ingrediënten
- Novex My Curls Movie Star Leave in Conditioner 1000ml
- Novex My Curls Mystic Black Conditioner 300ml
- Palmers Coconut Oil Condit Pot
- Schwarzkopf Shampoo Zijde-Doorkammer 5x 400ml
- Soaptimist Shampoo Bar Sea Breeze Voor hydratatie, volume en versterking Geen parabenen, siliconen of sulfaten Voor